Blaty granitowe

Każdy, kto chce stworzyć wnętrze eleganckie, wysmakowane, z klasą, nie powinien zapomnieć o kamieniu naturalnym takim jak granit. Materiał ten jest wprost idealny i w każdej aranżacji spisuje się znakomicie. Nie powinno go zabraknąć zarówno w pomieszczeniach klasycznych, urządzonych stylowo jak i we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych.

blat granitowy

Nawet najbardziej wybredny klient może znaleźć coś dla siebie wśród granitów. Ich kolorystyka oraz deseń są bardzo zróżnicowane, a do tego istnieje również wiele rodzaji wykończeń. Kamień sprowadzany z różnych części świata np. z Brazylii, Indii, Madagaskaru, Skandynawii, Włoch, Hiszpanii, Afryki itd. jest w większości dostępny od ręki.

Ale blat granitowy to nie tylko elegancja, indywidualny charakter czy zachwycające piękno. Nie ma bardziej praktycznego materiału do układania w kuchni, łazience czy przedpokoju. Granit i marmur są bardzo łatwe do utrzymania w czystości, co w tych pomieszczeniach jest niezwykle ważne. Ich odporność na wysokie temperatury, uszkodzenia mechaniczne, zarysowania czy pęknięcia jest bardzo wysoka.

blaty granitowe

Wycena następuje po okazaniu projektu. Cena zależna jest od rodzaju granitu, powierzchni, stopnia zaawansowania obróbki oraz ewentualnego montażu.